KONST / Litografier / Grafiskt blad 11554298
nr 1155 4298
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Grafiskt blad, Figurkomposition, monogramsignerad, bladets mått: 31x23
måndag 15 januari 2018
kl 18:32:19
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund